МЕЖДУНАРОДЕН ВИРТУАЛЕН КОНКУРС „FLYING STAGE“
БУРГАС, БЪЛГАРИЯ
                                                                                                                             
                                                                                                                                                                                                                  

НОВИНИ

II МЕЖДУНАРОДЕН ВИРТУАЛЕН КОНКУРС„FLYING STAGE“БУРГАС 2019
Специалност   1 група 2 група 3 група
Пиано 19 5 7 7
Цигулка и виола 5 2 1 2
Виолончело и Контрабас 2     2
Китара 3 1 2  
Дървени духови инструменти 5 2 1 2
Ударни инструменти 4 1 2 1
Класическо пеене 4   4  
Поп и джаз пеене 6 1 4 1
Класически танц 7 4 3  
Съвременна хореография 3 2 1  
Рисунка 8   1 7
Рекламна графика 1   1  
Сценичен костюм 11 8 3  
Актьорско майсторство 3   3  
Ансамбли 2      
Общо 83 26 33 22

ЖУРИ
ПИАНО Виктория Терекиев
  Айхам Хаммур
  Богдан Иванов
СТРУННИ ИНСТРУМЕНТИ Антон Мартынов 
  Микко Пабло
  Едгар Гомес
ДУХОВИ  ИНСТРУМЕНТИ Кремена Ачева
  Боян Иванов
  Ангелина-Огняна Гочева
УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ Татяна Кърпарова
  Василена Серафимова
  Мирослав Димов
КЛАСИЧЕСКО ПЕЕНЕ Габриела Георгиева
  Мартин Цонев
  Николай Моцов
ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ Марина Господинова
  Митко Петров
  Елена Колева
ТАНЦОВО ИЗКУСТВО Диляна Никифорова
  Татяна Тарабанова
  Мария Илиева
ТЕАТРАЛНО ИЗКУСТВО Леонард Капон
  Георги Минков
  Илина Илиева
ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА Жанина Дубарова
  Валери Чакалов
  Добрин Вътев

НОСИТЕЛИ НА GRAND PRIX
Категория Име на участника Резултат
Пиано Вирджиния Спиридонова 98,00
Дървени духови инструменти Божана-Георгия Косева 94,67
Ударни инструменти Калоян Праматаров 94,33

...................

I МЕЖДУНАРОДЕН ВИРТУАЛЕН КОНКУРС„FLYING STAGE“ БУРГАС 2018
УЧАСТНИЦИ
Специалност   1 група 2 група 3 група
Пиано 32 13 15 4
Цигулка и виола 2 1 1  
Китара 1   1  
Медни духови инструменти 3   2 1
Ударни инструменти 5 2 2 1
Поп пеене 12 4 6 2
Класически танц 9 5 4  
Съвременна хореография 4 2 2  
Рисунка 11   7 4
Рекламна графика 7 2 5  
Сценичен костюм 8 5 3  
Актьорско майсторство 2   2  
Ансамбли 6      
Общо 102 34 50 12

ЖУРИ
ПИАНО Ани Гогова
  Веско Стамболов
  Жан-Клод Григо
СТРУННИ ИНСТРУМЕНТИ Кремена Николова
  Естер Дудас
  Живко Николов
ДУХОВИ И УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ Вангел Тангъров
  Василена Серафимова
  Димитър Диамандиев
ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ Михаела Тенев – Мишел
  Емилия Кирова
  Петър Салчев
ТАНЦОВО ИЗКУСТВО Джулия Тонелли
  Емилия Хесселкилде
  Пол-Ерик Хесселкилде
ТЕАТРАЛНО ИЗКУСТВО Ованес Торосян
  Силвия Петкова
  Дарин Ангелов
ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА проф. Георги Янков
  доц. Димо Колибаров
  Митко Иванов

НОСИТЕЛИ НА GRAND PRIX
Категория Име на участника Резултат
Ударни инструменти Ангел  Петков 97,33
Ансамблово свирене Дуо "Вива" 99,00
Поп и джаз пеене Христина Йосифова 98,00
  Жаклин Таракчи 98,00
Класически танц Полина Иванова 94,00
Модерен танц Христиана Въжарова 96,00
Рисунка Валентин Стойнов 94,67

 

 

 

 

 

                                                                    ©  НУМСИ “ПРОФ.ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ” *БУРГАС* 14/05/19 . Всички права запазени.
Условия за участие
Резултати
Facebook
Контакти
За конкурса
Новини
Жури
За нас